Nadílka vinařům - nedovezli burčák, vezou si pár fíků

05.09.2011 12:14

TATRAN st. – MUTĚNICE  5  : 2

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

V nezvyklém zářijovém horku jsme proti „vinařům“ začali neplodnou převahou, trápili jsme se až příliš horkem než soupeřem. Trápení měla ukončit naše úvodní branka Fatyho v 17. minutě, ale nestalo se tak, uvolnění nepřišlo ani po potvrzovací brance Kubína Ohništěho po půlhodině utkání. Zákonitě po půli přišel trest, soupeř nás vytrestal za pasivitu a během šesti minut srovnal stav. Teprve pak se domácí mančaft probudil a uvědomil si, že tři body nezůstanou doma zadarmo. V 65. minutě jsme ještě orazítkovali břevno, které spustilo lavinu brejků do otevřené obrany soupeře, který vycítil šanci na příznivý výsledek. V 74. minutě pronikl před gólmana opět Faty a suverénně jej přehodil – 3:2, v 80. minutě Kubíno utekl obraně, ale nepochopitelně netrefil odkrytou branku. 82. minuta a Faty završil hattrick, tři minuty před koncem konečně dorazil soupeře Hudy, který prostřelil klubko hráčů před brankou – 5:2.

Střelci: Fatrdla 3, Ohniště, Hudeček

Sestava: Přikryl – Hudeček – Myška, Pohanka, Černoušek – Proch, Rumler, Ohniště, Čáp – Fatrdla, Cupák. Střídali: Pírek, Kocourek, Brabec, Mansour. Připraveni: Božek, Novák, Ješina.

TATRAN ml – MUTĚNICE  5 : 1

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

V souboji „juniorek“ začali aktivněji hosté, ale do vyložených šancí se dostali naši mladíci – Siky či Jirka. Trochu jsme si nevěděli rady, jak vyzrát nad soupeřovou obranou, až cestu otevřela náhodná střela střeleckého benjamínka Stasiho – Pavel Stasinka překvapivě vystřelil z uctivé vzdálenosti od branky a i k jeho milému překvapení na ni gólman vinařů nedosáhl. Kluky to naladilo a začali si více věřit. Když Dufi nádherně přehodil vybíhajícího  gólmana a zvýšil na 2:0, převzali jsme plně iniciativu. Útok se valil za útokem proti obraně soupeře a konečně se probudil střelecky do 4. kola málo viditelný útočník Siky – Tomáš Sýkora. Napodobil svého staršího spoluhráče Fatyho a hattrickem potvrdil suverénní vítězství našich barev. Škoda jen zbytečné ztráty míče v předposlední minutě, kdy jsme soupeři dovolili čestnou branku. Opět o sobě dali vědět velice solidním výkonem posily z řas starších žáků, zvláště Janis Sachinidis vzorně zastoupil zraněného Fandu Procha, který nemohl do utkání nastoupit.

Střelci: Stasinka, Dufek, Sýkora 3.