A je tu další dobrý výsledek

23.08.2011 10:29
FC  K U Ř I M - TATRAN st.  0 : 6
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Po neférově úředně odebraném bodu ze strany STK z prvního kola, vyrazili kohouti si napravit reputaci do nedaleké Kuřimi. A domácího soupeře dokonale zaskočili. Naši kluci se vrátili k osvědčené taktice - k vyrážení do brejků ze zajištěné obrany. A v sobotu to fungovalo náramně. Dvakrát vyzval Faty Kubína do úniku a do půle jsme vedli 0:2. Kuřim se snažila sebevíc, ale nebylo ji to platné, po přestávce nebyla schopna smrtícím brejkům zabránit, v 57. minutě to již bylo 0:4 a bylo po zápase. Když se do konce  znovu naši ještě dvakrát trefili, bezradný soupeř zahodil navíc i penaltu.
Branky: Ohniště 3, Fatrdla, Čáp, Kocourek.

FC KUŘIM - TATRAN ml. 5 : 2
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Na rozdíl od zápasu se Svratkou, se další ze soupeřů našich "juniorů" nenechal zaskočit. Stále početně oslabený tým, za který tentokrát museli nastoupit čtyři hráči kádru žáků, hrál sice otevřenou hru, ale nevyvaroval se zbytečných chyb v obraně, kterých dokázali domácí využít. Návratem Fandy Procha do sestavy v druhé půli, se síly již více vyrovnaly. Střelecky se dařilo Duffimu, i přes obdržené branky na sebe solidně upozornila nová posila mezi třemi tyčemi - David Novák.
Branky: Dufek 2