MD: Chrlice - Tatran 0:19 (0:8)

31.05.2015 08:50

Mladí, na rozdíl od starších, tentokrát nic neponechali náhodě. Ihned vletěli na soupeře a chtěli co nejrychleji rozhodnout. Runi, Zdenda a Jura dali do 15ti minut celkem tři branky...v 25. minutě to bylo již 5:0 pro nás a bylo po zápase. Do kabin jdeme za stavu 0:8. V druhé části to bylo již utkání na jednu branku, Kohouti se valili útok za útokem na branku domácích a ti byli zcela bezradní. Vše zůstalo jen otázkou výše skóre. Chrlice působily  jako žáčci proti mužům. Kluci si mohli vyzkoušet řadu útočných variant a v pohodě si zatrénovali proti defenzivně sesypanému soupeři. Jedna krásnější branka střídala druhou. O bezradnosti domácích svědčí i to, že za stavu 0:15 se podařilo utrhnout dvěma útočníkům Chrlic při naší vysunuté obraně, ti šli sami na Saliho v brance...nejprve ho trefili a odražený míč vysoko překopli! Do konce zápasu padly další čtyři branky a tu dvacátou, která visela ve vzduchu nám již nedovolil sudí a bouřka, kteří svorně ukončili doslova na sekundu zápas s hokejovým stavem na konci.

Střelci: Runi 3, Pani 4, Jura 3, Kajmi 3, Dan 2, Zdenda, Vojta 2, Widi.