MD: Řečkovice - Tatran 1:5 (0:2)

22.06.2015 11:58

Mladí své poslední utkání odehráli ve velké pohodě, ač doplněni řadou ještě žáků, nejinak tomu bylo i u soupeře. Otevřeli skóre v 10. minutě Jurou po pěkné spolupráci s ostatními, kdy Jirka jen v pohodě umísťoval míč do odkryté části brank,y aniž by se musel do míče více opřít. Domácí mohli srovnat ve 22.  minutě, ale Filda vytáhl super zákrok a míč vytlačil na svou tyč. Následně na to Paťa trefuje tyčku a při následné výměně míče se prosazuje Vojta - 0:2. V druhé části si řekl o potlesk jeden z benjamínků Kohoutů Áda Havlíček, který dorážkou zvýšil na 0:3. Domácí už rezignovali a snažili se dohrát utkání s přijatelným výsledkem. Dvě minuty na to se ale prosadil sváteční střelec Speedi, který dostal míč mezi nohama gólmana počtvrté do sítě. Super osminutovka však pokračovala a znovu se dorážkou prosadil Jura - 0:5. V 69. minutě mohl udělat tečku za sezónou Paťa, dostal možnost exekuce penalty...ovšem proč to kopl tak, jak to kopl, to možná neví ani on sám. Naštěstí neměl sebou jako jinak  početnou rodinou fandovskou skupinu, jinak to doma pěkně schytal. Pak se naše koncentrace nějak rozpadla a čekali jsme na konec, k překvapení všech se na závěr ještě prosadili domácí, kteří měli ze své jediné branky až neskutečnou radost.
Střelci: Jura 2, Vojta, Speedi, Adam.