SD: Řečkovice - Tatran 2:3 (1:2)

22.06.2015 12:00

Sestava: Darek  - Widdy, Paťa V., Paťa Š.(46. Mara), Zdenaal - Votus, Fana, Škuby, Růža(46. Stooner) - Pani(46. Kani), Lindec

Připraven: Fidla a Speedy Střelci TK: Pany 2x, Fana

V posledním utkání sezóny, navíc proti nejslabšímu celku soutěže, jsme podali velmi rozpačitý a nepřesvědčivý výkon. Buď jsme byli myšlenkami už na prázdninách, nebo většina z Kohoutů vzpomínala, jak si naopak užila páteční noc před utkáním...Chybělo málo, abychom se postarali o velké překvapení kola, kdy mohly Řečky utkání mimimálně zremízovat. Ač jsme domácí od prvních minut přehrávali a diktovali tempo hry, proti zhuštěné obraně jsme se neprosazovali, jak by se na borce z druhého místa tabulky slušelo. Možná chyběl pohyb Fery¨a jeho drzé výpady do obrany soupeřů, ten však již odpočíval na tureckém pobřeží, či nasazení zraněního Michala nebo šlo právě o poslední kolo, které již nic neřešilo a vytratila se jaksi motivace. Nezačali jsme přitom špatně - nezvyklý útok ve složení Pani-Lindec ve spolupráci se Škubim, zařídil již prvním střelcem úvodní branku ve 12. minutě, potvrzující druhá branka dlouho nepřicházela a tak domácí cítili stále šanci na dobrý výsledek. Lindec s Panim se však znovu prosadili po nádherné akci a spolupráci v 39. minutě a vedlo se 0:2. Pak se z naší strany konstruktivita nějak vytratila a domácí naše zaváhání potrestali náhodnou snižující brankou. Do půle mohli navíc srovnat, kdy náš bek musel obětavým skluzem na poslední chvíli zblokovat míč směřující již do prázdné branky. Na začátku druhé půle nás sice trochu uklidnil Fana po precizní přihrávce Kaniho - 1:3, ale to bylo bohužel z naší strany téměř všechno. Dvě minuty na to, se bohužel Darek rozloučil v posledním utkání za dorost, špatným výběhem na hranici vápna, když po špatné domluvě se stoperem, toho domácí využili ke snížení. Narostly jim křídla a tlačili se na nás. V 73. minutě Darek napravil chybu a likvidoval sólo, takže jsme si velmi oddechli. Mohli jsme odpovědět několikrát Škubim, ale ten zazdil několik vyložených šancí, kdy mu zřejmě z noci nezbývaly síly na tvrdší střely. Zbytek času posledního utkání pak rychle utekl...     -pd-