SD: Chrlice - Tatran 4:4 (2:3)

31.05.2015 08:54

Sestava: Darko - Kajmi, Lindec, Paťa(70.Zdenál), Widi, Votus, Fana, Škubi(11.Mara), Kani, Růža, Pani(55.Cvingi), připraven Stoner

Branky: Kani, Lindec, Mara, vlastní

V Chrlicích musí být zřejmě vždy postaráno o drama. Nastoupili jsme jako jasný favorit a stačilo málo a neodvezli jsme ani bod. Zřejmě trocha štěstí ze zápasu s Veselím, se tentokrát přiklonila na stranu domácích. Bod jsme však Chrlicím doslova darovali, nejspíš jako poděkování za konečný přestup Darka mezi naše barvy. Přitom jsem nezačali špatně. Již ve 3. minutě Lindec dlouhou uličkou vybídl Kaniho k úvodní brance a Kuba se, po zaváhání domácího stopera, trefil. Deset minut na to však přišla pro nás první ztráta. Škubi, co by jeden z tvůrců hry byl faulován a zraněn, musel odstoupit ze hry. Viditelně nám  pak jeho rozvaha a klid chyběly. Domácí srovnávají z penalty. Po pěti minutách se Lindec prosazuje sám, když se nejlépe orientuje po rohu ve zmatku před brankou. Domácí opět skórují z další penalty! V 34. minutě jsme předvedli nejhezčí akci zápasu, když se po několika výměnách s Fanou na jeden dotek ala Barca, trefuje Mara. Kani z dálky trefuje břevno a zdá se, že to už je vše co jsme domácím dovolili a nyní již budeme držet zápas ve svých rukou. Navíc když po půli si Votusův střílený centr domácí bek nádherně usměrní pod víko vlastní branky! Poslední dvacetiminutovku však nepochopitelně a neomluvitelně přenecháváme prostor soupeři. Po našem neodpískaném ofsajdu se domácí utrhli do brejku, naši chlapci se zapoměli vrátit v dostatečném počtu, jsme v obraně přečísleni a je to 3:4. Šest minut před koncem si při rohu soupeře dáváme dokonce vlastní branku a je srovnáno. Tlačíme se znovu dopředu, jsme zaskočeni neskutečným zvratem ve skóre a málem přicházíme o všechny body. Zachycený míč domácí dostávají před Darka, ten je při výběhu přehozen a jen všichni sledujeme jak skáče míč do prázdné branky. Naštěstí pro nás se před ní odrazí od nerovnosti a přeskočí i břevno!!! Jdeme znovu na zteč, dnes jsme na Chrlice měli po všech stránkách, ale času je již málo...