SD: Ivančice - Tatran 1:3 (0:2)

14.06.2015 21:31

Sestava: Darko - Widi(60.Zdeny), Lindec, Fana, Kajmi, Votus, Fero, Škubi(84.Paťa), Stoner(46.Kani), Mara(64.Růža), Rooney(46.Pani), připraven Filda

Branky: Kajmi, Mara, Růža

K definitivnímu potvrzení druhého místa bylo potřeba prolomit prokletí ivančického trávníku a konečně na něm vyhrát.

V horkém nedělním dopoledni šli Kohouti za svým cílem velmi odhodlaně a od prvních minut udávali tón hry. Domácí se snažili přehrát naši obranu chytrými uličkami mezi naše zadáky a několikrát opravdu zahřmělo před naší brankou. V koncovce byli ale bezzubí, nebo na poslední chvíli obětavě zasáhl někdo z našich. Stejně tak v 10. minutě, kdy se dostal domácí hráč kličkou až za Darka, ale v poslední chvíli zasáhl Fana a míč mu ukopl. Nadále jsme se ale tlačili dopředu především my. Pěkná kombinace vyšla až ve 27. minutě, kdy Fera zmátl svým pohybem několik ivančických, pronikl před stopery a přiťukl uličkou míč nabíhajícímu Kajmimu - konečně vedeme. Domácí mohli záhy odpovědět, nevyšla nám ofsajdová past a šli sami na Darka, ten čaroval a uhájil prozatím čisté konto. Vzápětí se situace opakovala, průnik ale hasil opět Fana. Do kabin jsme ale vedení přece jen navýšili. Kajman našel na malém vápně zapomenutého Maru a bylo to 0 : 2.

V druhé části jsme nadále svírali domácí převážně na jejich půlce, ale přílišné vedro nás příliš vyčerpávalo a tak Ivančice houževnatě odolávaly, na obrat jim ale síly nezbývaly. V 70. minutě nově střídající Růža zcela zklidnil naše řady, když parádně trefil přímák do šibenice - 0:3. Utkání jsme úspěšně dovedli do vítězného konce, neodpustili jsme si ale kaňku v závěru, kdy do té doby spolehlivý Darek, se bohužel špatným výběhem nechal přelobovat /pd/