SD: Tatran - Velké Němčice 3:0 (1:0)

07.06.2015 21:03

Sestava: Darko - Zdeny(56.Rooney), Lindec, Michal, Widi, Votus(81.Paťa), Fana, Škubi, Stoner(46.Kani), Růža(68.Mara), Pani(46.Fero), připraven Filda

Branky: Lindec, Fero, Mara

Další důležité body jsme uhráli v posledním domácím zápase sezóny. Soupeř přijel uhrát solidní výsledek, vzhledem k jeho postavení v tabulce mu o moc nešlo a tak největším našim soupeřem bylo nesnesitelné vedro. Od začátku se tlačíme před branku hostů. Několik obrovských šancí zůstává nevyužito - Lindec hlavičkuje z několika metrů jen do rukou gólmana, Pani sám před gólmanem nezpracuje gólovou přihrávku, Fana se ocitá taktéž sám před gólmanem, ale doslova odevzdává míč do jeho rukou...síť tak rozvlníme až v samotném závěru poločasu, kdy se prosadí Lindec po samostatné akci. Soupeř nás ani v druhé části v defenzívě moc neprověřuje, a tak když v 57. minutě pronikne za jeho obranu Fera a zvýší na 2:0, Němčice se na větší odpor již nezmůžou a vidí se spíš ve sprše a kabinách. Pět minut před koncem,upravuje konečný stav na rozdíl tří branek, střídající žolík Mara.