Těžký víkend s Moravským Krumlovem aneb střídavě oblačno

19.09.2011 13:42

TATRAN st  - MORAVSKÝ KRUMLOV    3 : 2  - protrápili jsme se ke třem bodům aneb Faty odmítl hattrick

--------------------------------------------------------------

S krumlovskými je to vždy drama, ne jinak tomu bylo i nyní. Z našeho úvodního tlaku se z ničeho nic zrodil protiútok hostů a nepokryté křídlo Krumlova pohodlně otevřelo skóre. Odpověděli jsme novým úsilím, ale moment překvapení chyběl. Dvakrát se Cupi mohl zapsat do statistik, ale v koncovce selhal. Stejně tak pohrozili znovu hosté a diváci na tribuně ani nedýchali. Teprve ve 29. minutě se nám ulevilo – Cupi prostrčil středem míč Fatymu a bylo srovnáno. Když Faty za šest minut z rohu velkého vápna překvapivou střelou otočil skóre, vypadalo to na očekávaný obrat. Ale spíš jsme se trápili. Naše jindy spolehlivá defenzíva kupila chybu za chybou a báli jsme se, že se soupeř znovu dostane do hry. Teprve po poločase Cupi využil zaváhání gólmana a doslova dotlačil míč po třetí do sítě. Hosté však vzápětí po obrovském kiksu naší  pravé obrany snížili opět na rozdíl jednoho gólu a začalo drama. V 63. minutě volala opět Fatyho šance po gólu, ale nic z toho nebylo. Naopak Krumlov chtěl stůj co stůj minimálně bod a využíval nervozity naší obrany. Byl tu ale Dany Přikryl, který dvěma super zákroky držel tři body na naší straně. Dvě minuty před koncem všichni již viděli potvrzující třetí branku Fatyho, když využil zmatku v obraně Krumlova, dostal se až za brankáře a zcela sám před brankou k úžasu všech trefil jen tyčku a pohrdl tak hattrickem !!!

Branky: Fatrdla 2, Cupák

TATRAN ml. – MORAVSKÝ KRUMLOV  4 : 5 … to byl hokej !!!

Neskutečnou hokejovou přestřelku předvedli naši junioři. Zřejmě se nedostatečně dívali na hrubky v obraně starších v předzápase Než si uvědomili, že zápas začal, vysypala se na ně doslova pohroma! Krumlovu vyšlo, na co sáhl a ukázkově trestal hrubky naší obrany. Během půlhodiny naši kluci tekli 0:4!  Ctí je však, že nehodili flintu do žita a stále cítili, že nic není ztraceno. Nakopl je Janis Sachinidis, žákovská posila využila krásnou přihrávku Dufiho z pravé strany a těsně před odchodem do kabin na přestávku snížil. No a v šatně se borci probrali. Ihned po návratu prostřelil Tom Brabi hostujícího gólmana a v téže minutě lišák Rumler ještě snížil na rozdíl jedné branky. Krumlov si uvědomil, že tři body nejsou stále jistotou a kolotoč nahoru dolů pokračoval. V 66. minutě nás hosté znovu otrávili, když obrana zcela zapomněla na hlavičkujícího hráče po kopu od rohu a bylo to 3:5. Dvě minuty před koncem se podobně jako minule v Tasovicích předvedl střídající Marek Hála, který zprava našel Dufiho a hosté vedli opět jen o branku. Nakonec je zřejmě zachránil hvizd rozhodčí, škoda že se naši mladíci probudili tak pozdě.

Branky: Sachinidis, Brabec, Rumler, Dufek